אודות

אודות מרפאת ד”ר צבי קופר

מרפאתי ממוקמת במגדיאל משנת 1984. מהמרפאות הותיקות והידועות באיזור. המרפאה מרווחת, מטופחת ובעלת נוף נפלא החולש על הרי השומרון. במרפאתי מטפלים בכל הגילאים ומשתדלים להעניק לכל מטופלינו יחס חם, מקצועי ואמין באווירה מרגיעה.
הדגש שלי הוא על איכות הטיפול ולכן אני משתמש בחומרים המתקדמים והטובים ביותר הקיימים בשוק, עליהם אני מתעדכן בכנסים שוטפים. הציוד המשוכלל והחדיש מאפשר לי לבצע רפואת-שיניים מודרנית ומתקדמת. אתם, כמוני תיהנו ממצלמה זעירה המאפשרת צילום בתוך הפה בזמן בזמן טיפול כדי להציג בפניכם את תהליך הטיפול. ברשותי מצלמת רנטגן דיגיטלית הדורשת קרינה מינימלית תוך מתן תוצאות מיידיות.

לחוששים מהזריקות המסורתיות, אני מציע את ה-וונד, טכנולוגיה חדשנית להרדמה מקומית מבוקרת מחדש. דרך אחרת להתמודד עם פחדים הוא טיפול תחת השפעת גז-צחוק או היפנוזה רפואית.

ההקפדה על ההיגיינה והסטרליזציה, עומדת בדרישות והסטנדרטים המחמירים שיש. המרפאה נימנת על לקוחות “שחל” בנוסף לציוד ההחייאה הקיים במרפאה. בבריאותכם אין לי פשרות.בזמן הטיפול מוצג בפניכם מסך עם ערוצי-טלויזיה השונים וספריית סרטי קולנוע להנעים את זמן הטיפול. בחדר ההמתנה ניתן לגלוש באינטרנט אלחוטי. המרפאה פעילה מדי יום ועד שעות מאוחרות כולל ימי שישי. חניה נוחה ובשפע.

אני מזמין אתכם להגיע, להתרשם ואשמח אם תצטרפו לקהל לקוחותיי.

ד"ר קופר צבי

ד"ר קופר צבי

בוגר בית הספר לרפואת-שיניים, אוניברסיטת תל-אביב 1984
התמחה בהיפנוזה רפואית בבית הספר לרפואת-שיניים, אוניברסיטת תל-אביב 2003
נמנה על מעט מרופאי-השיניים שהוסמכו לעסוק בהיפנוזה רפואית לצורך טיפולי שיניים על-ידי משרד הבריאות.
חבר ההסתדרות לרפואת-שיניים.
חבר באגודת ההיפנוזה הרפואית.
חבר באגודת המשתילים.
עובר השתלמויות וכנסים רבים בארץ ובעולם בנושא שתלים דנטאלים שיקום פה, רפואה אסתטית, היפנוזה ועוד.

רחוב הידידות 9, הוד השרון 45297

צרו איתנו קשר

7 + 3 =

dr.zvicooper@gmail.com

הידידות 9, הוד השרון 45297

R

צבי קופר – רפואת שיניים הוד השרון | כפר סבא | רעננה